Klub Kouzel Liberec a Český magický svaz společně s Vláďou Babkou pro vás připravili odborný seminář pro kouzelnické kluby. Tentokrát v Liberci ve čtvrtek 20.4. 2017 od 17 hodin. Všichni zájemci jste srdečně zváni. Prosím, rezervujte si svoje místa u prezidenta klubu KKL Přemka Rajdla, nejlépe telefonicky na čísle 603831256. Počet míst je omezen kapacitou klubu.
Magický seminář Klub Kouzel Liberec

Klub Kouzel Liberec navštívil se svým kombinovaným programem základní školu v Harcově Liberci. Zpestřili jsme dětem pálení čarodějnic. Několik čarodějnic a čarodějů bylo upálneo hned na místě. Zbytek vám děkuje za pozvání :)

Srdečně vás zveme na Hodkovické městské slavnosti s bohatým programem
v sobotu 19.9. 2015, kde vystoupí hned několik kouzelníků našeho klubu
v Městském kině od 16:15 do 17:15 hod.
Pavel Soukup vl. r.

Vážení kolegové a příznivci moderní magie, těšíme se na vás na 12. ročníku mezinárodního festivalu moderní magie, na Velké ceně Divadla kouzel 2015 v Líbeznicích u Prahy, který se koná v sobotu 21. března a neděli 22. března 2015. Stejně jako v předchozích letech nebude chybět atraktivní kouzelnický bazar, zajímavé odborné semináře, které budou stát za to a originální závěrečný galaprogram.

Setkání KKL s KIMKlub Kouzel Liberec tímto vydává výstrahu nejen pro občany Liberce, ale pro celé území České republiky, na velmi silné bouřky, enormní bleskové výboje, paranormální jevy a časoprostorové anomálie, způsobené kumulací osob kouzelnického typu na malém prostoru. Tímto laskavě prosíme všechny občany o bdělost.
Platnost výstrahy je pro pondělí 23.2. 2015 v odpoledních hodinách.

Setkání Klubu Kouzel Liberec s Kim Klubem Praha  (historicky vůbec první) se z bezpečnosních důvodů uskuteční v podzemí ( Magické Sklepení ).
Za případné možné a nepředvídatelné nepříjemnosti se předem omlouváme.

S přátelským pozdravem
Pavel Soukup
tiskový mluvčí a hlásná trouba KKL

Na dveře pomalu klepe 22. ročník Jičínského magika, festifalu kouzel a magie.
Máte již v diáři poznamenaný termín 16. - 18. října 2014? Všechny srdečně zveme.

Srdečně vás zveme na kouzlení v liberecké restauraci U Našeda
v pátek 6.6. 2014 od 19 hodin. Těšíme se na příjemné setkání u kouzel. Vstup zdarma.
U Našeda