Kouzelníci! Zpěváci! Krotitelé zvířat! Baviči! Akrobaté!
Přepestré panoptikum českých talentů v akci!
To vše v čistě loutkovém provedení!
Naivní Divadlo Liberec - pátek 5.7.2013 - od 19:30 hod. - 30 Kč
Nepříliš úspěšného kouzelníka Františka osloví jednoho dne tajemný manažer a nabídne mu smlouvu o zastupování, a především - úspěch a slávu. Podmínkou k Františkově proslavení však je výhra v soutěži SUPERTALENT. Podaří se Františkovi probojovat skrze všechna postupová kola až do finále? Zvítězí? A bude mu ta výhra nakonec stát za to?

Naivní Divadlo Liberec

Čistě iluzivní marionetovou komedii, která si parodickou formou všímá aktuálního boomu talentových soutěží a reality show, nastudoval v Naivním divadle tým uznávaného loutkářského tvůrce, Tomáše Dvořáka. Ten v Liberci již režíroval řadu mezinárodně oceňovaných inscenací (Alibaba a čtyřicet loupežníků, Bezhlavý rytíř, Labutí jezírko aj.) a i tentokráte připravil divákům opravdový loutkářský bonbónek.