Pavel Kožíšek vymyslel a zaslal velmi neobvyklou magickou cestou - telepaticky - blahopřejné video (člen klubu KKL Pavel Soukup v těchto dnech oslavuje kulaté jubileum, 39, 45, 20 let nebo tak nějak přibližně).
Tento jedinečný telepatický počin se uskutečnil snad poprvé v historii magie vůbec.
V historii Klubu Kouzel Liberec jistě poprvé.

Video dorazilo ve vysoké kvalitě, jak obsahově, tak obrazově. Zvukově nebyl přenos úplně na 100%. Menší nedostatky tam byly. Možná to celé mohl namluvit ten králík.

Shodou okolností se významného jubilea v ten samý den dožívá i zakladatel a současný prezident KKL Přemek Rajdl.
Oficiální blahopřání od prezidenta Českého magického svazu, Pavla Kožíška, netrpělivě očekáváme, avšak diplomatickou cestou.
Za všechny upřímné projevy lítosti kouzelně děkujeme.

Přemek Rajdl a Pavel Soukup