Klub Kouzel LiberecNarozeniny KKLÚdolím dvou řek

La FabbrikaMimořádná schůzka klubu KKL proběhne ve čtvrtek 18.9. od 19 hodin v pizzerii Puor Plaudit (bývalá La Fabbrika).
Všichni jste srdečně zváni.
Kdo chce může přijít již v 17 hodin, ale oficiálně začínáme v 19.00 hod.

Adresa: Na Zápraží 403/7, Liberec, 460 07

Klub Kouzel Liberec

Náš klub vznikl  v roce 1978 a pořádal první ročník mezinárodního kouzelnického festivalu Ještědský krystal v roce 1980. Za ta dlouhá léta se v našem klubu vystřídalo několik členů a dnes i velmi známých a úspěšných kouzelníků. Pravidelně se scházíme v Magickém Sklepení. Připravovali jsme pro vás 20. ročníků mezinárodního festivalu kouzel a magie  Ještědský krystal.

Schůzky KKL

Schůzky Klubu Kouzel Liberec v Magickém Sklepení Přemka Rajdla každý čtvrtek od 19 hodin.
Těšíme se na setkání