Setkání KKL s KIMKlub Kouzel Liberec tímto vydává výstrahu nejen pro občany Liberce, ale pro celé území České republiky, na velmi silné bouřky, enormní bleskové výboje, paranormální jevy a časoprostorové anomálie, způsobené kumulací osob kouzelnického typu na malém prostoru. Tímto laskavě prosíme všechny občany o bdělost.
Platnost výstrahy je pro pondělí 23.2. 2015 v odpoledních hodinách.

Setkání Klubu Kouzel Liberec s Kim Klubem Praha  (historicky vůbec první) se z bezpečnosních důvodů uskuteční v podzemí ( Magické Sklepení ).
Za případné možné a nepředvídatelné nepříjemnosti se předem omlouváme.

S přátelským pozdravem
Pavel Soukup
tiskový mluvčí a hlásná trouba KKL