Klub kouzel Liberec se pomalu probouzí ze zimního spánku. Týden po semináři Vládi Babky, který se konal v prostorách MS – magického sklepení, se rozhodli členové KKL opustit Liberec a setkat se na jiném místě. To se vyznačovalo stejným monogramem MS – magická salaš.

Pod tímto názvem se skrývá venkovské sídlo Miroslava Sluka v Turnově. Počinem tohoto setkání bylo přiblížení se našim kouzelnickým adaptům, kteří mají bydliště právě v okolí Turnova.

Schůzka proběhla docela v hojném počtu a byla přiravena i po stránce gastronomické. Děkujeme tímto i paní Slukové. Hezký večer byl naplněn ukázkou magie jak od členů KKL, tak i od začínajících adeptů kouzelnického umění.

Věřím, že jarní „ restart „ tak nabudí všechny členy KKL k vyšší aktivitě a spolupráci.

S pozdravem HMATU ZDAR

Přemek Rajdl