Členové Klubu kouzel se  zúčastnili v Jaroměři  setkání  kouzelníků.

Po příjezdu do Jaroměře  se Přemek Rajdl  a Bohuslav Šmejda zúčastnili položení květin u památníku M. S. Patrčky. Posléze jsme se přesunuli do restaurace u koupaliště, kam dorazil i Mirek Sluk s dalšími 2 mladými adepty.   Zde   jsme  zhlédli video o Jaroslavu Zachovi a ochutnali jeho pálenku. Poté následovalo křeslo pro hosta, do kterého usedl  Jan Kellner.  Program   pokračoval  seminářem Petra Kravčíka.

Následně jsme se společně naobědvali a kouzlili u stolů až do 14. hodiny, kdy jsme přešli do nedalekého Muzea magie, které jsme si prohlédli a od 15. hodiny jsme zhlédli program pro veřejnost, kde mimo členů Magické lože vystoupil i Přemek Raidl.

Po skončení jsme se vrátili do restaurace, kde jsme  povečeřeli a opět kouzlili u stolů. S blížícím se večerem jsme se po příjemně   stráveném  dni  rozloučili a postupně se začali rozjíždět ke svým domovům. Těšíme se na další setkání.