Dovolte nám, abychom vás touto cestou pozvali na 24. Mistrovství České republiky v moderní magii, které se koná ve dnech 13. – 15. května 2022 v Klubu kultury v Uherském Hradišti. Vyhlašovatel soutěže je Český magický svaz. Mistrovství se koná ve spolupráci s mezinárodním kouzelnickým festivalem Magic festival 2022.

Milí kouzelníci, milé kouzelnice a všichni přátelé moderní magie,

dovolte nám, abychom vás touto cestou pozvali na 24. Mistrovství České republiky v moderní magii, které se koná ve dnech 13. – 15. května 2022 v Klubu kultury v Uherském Hradišti. Vyhlašovatel soutěže je Český magický svaz. Mistrovství se koná ve spolupráci s mezinárodním kouzelnickým festivalem Magic festival 2022.

Mistrovství ČR v moderní magii 2022 se koná pod záštitou starosty města Uherské Hradiště Ing. Stanislavem Blahou

V letošním roce jsme na festival pozvali opět evropskou špičku v moderní magii. Svou účast nám již potvrdil a exkluzivním hostem se stane světová hvězda v mikromagii Woody Aragon ze španělského Toleda. Ze Španělska k nám přijede i další host, populární španělský kouzelník TXEMA, který v současné době se svým novým projektem The Postman slaví úspěchy na světových soutěžích. Těšit se můžeme nejen na jejich vystoupení při slavnostním galavečeru, ale také na jejich odborné semináře. V těchto dnech dále jednáme i s dalšími významnými hosty, kteří svou účastí obohatí náš festival.

Předpokládaný program

min. 3x soutěžní bloky, 2x společenský večer, 4x odborný seminář, slavnostní galavečer.

Účastnický poplatek

Ubytovací kapacity a prostory Klubu kultury jsou omezeny. Abychom tak mohli pro vás zajistit kvalitní podmínky, rezervovali vám ubytování a vstupenky, prosím, kontaktujte nás co nejdříve a potvrďte svou účast. Nenechávejte přihlášky na poslední chvíli!