sobotu 7. 9. se v Liberci konaly Evropské dny světového dědictví. Mezi historickými objekty, které mohli zájemci navštívit, nechybělo ani Magické sklepení. Vše začalo už v 9:00, kdy byla několika návštevníkům předvedena mikromagie v menším sále. Program se pak přesunul na větší jeviště, kde se každou hodinu se svými kouzly představili Vladimír Vykoukal, Jakub Troják, Pavel Keller a Přemek Rajdl. Celá událost se setkala s velikým úspěchem, cestu do Magického sklepení si našlo přes 130 lidí a všichni odcházeli s příjemným zážitkem. Někteří si dokonce odnesli i všelijaké suvenýry, které jim kouzelníci věnovali. Pokud jste se při Evropských dnech světového dědictví do Magického sklepení nedostali, nemusíte litovat, protože další vystoupení se koná už v sobotu 12. 10. Přijďte se podívat!