Klub Kouzel LiberecNarozeniny KKLÚdolím dvou řek

 

sobotu 7. 9. se v Liberci konaly Evropské dny světového dědictví. Mezi historickými objekty, které mohli zájemci navštívit, nechybělo ani Magické sklepení. Vše začalo už v 9:00, kdy byla několika návštevníkům předvedena mikromagie v menším sále. Program se pak přesunul na větší jeviště, kde se každou hodinu se svými kouzly představili Vladimír Vykoukal, Jakub Troják, Pavel Keller a Přemek Rajdl. Celá událost se setkala s velikým úspěchem, cestu do Magického sklepení si našlo přes 130 lidí a všichni odcházeli s příjemným zážitkem. Někteří si dokonce odnesli i všelijaké suvenýry, které jim kouzelníci věnovali. Pokud jste se při Evropských dnech světového dědictví do Magického sklepení nedostali, nemusíte litovat, protože další vystoupení se koná už v sobotu 12. 10. Přijďte se podívat!

Klub Kouzel Liberec

Náš klub vznikl  v roce 1978 a pořádal první ročník mezinárodního kouzelnického festivalu Ještědský krystal v roce 1980. Za ta dlouhá léta se v našem klubu vystřídalo několik členů a dnes i velmi známých a úspěšných kouzelníků. Pravidelně se scházíme v Magickém Sklepení. Připravovali jsme pro vás 20. ročníků mezinárodního festivalu kouzel a magie  Ještědský krystal.

Schůzky KKL

Schůzky Klubu Kouzel Liberec v Magickém Sklepení Přemka Rajdla každý čtvrtek od 19 hodin.
Těšíme se na setkání