Klub Kouzel LiberecNarozeniny KKLÚdolím dvou řek

Ve čtvrtek 20.4.2017 se v „ Magickém sklepení „ KKL – klubu kouzel Liberec sešli  příznivci kouzel. Do 17:00 hod dorazilo na 20 účastníků a nadšenců, kteří se těšili na domluvený seminář, pojmenovaný  1. „ Kouzelné hovory B „.Pod tímto tajůplným názvem se skrývá projekt, kterým je lehký seminář Vládi Babky pro kouzelnické kluby z Čech a Moravy. Tento seminář v pořadí číslo dvě ( již jednou předveden v Pardubicích ) tak zavítal i do  Liberce. Krom členů KKL a několika jejich manželek, dále dvou nových juniorských adeptů s dospělým doprovodem, nás také navštívil kamarád a přítel z Děčína Zdeněk Schejbal. Spolu s Vláďou Babkou z Prahy také přijel předseda magického klubu „ Motorlet „ Zdeněk Seemann. Je jenom velká škoda, že pro nemoc se nemohl také dostavit Jožko Benko. Je ale pravda, že jsme ho mohli všichni slyšet po telefonu při jednom kouzelnickém experimentu. Program 7 kouzel + bonus byl zcela dodržen a při hlasování, která dvě kouzla budou prozrazena, nakonec vyhrálo hezky výtvarně zpracované zmizení „Sochy svobody „.

Jako další uspělo mentální kouzlo hřebík a čtyři kelímky, které bylo pojmenováno ale úplně jinak. A pro stejný počet bodů bylo ještě prozrazeno třetí kouzlo, s kostkou a zvířátky.

Po Vláďově semináří vystoupil jako host se svým mikromagickým programem Zdeněk Seemann a i ten sklidil zasloužený potlesk.


Po kratší přestávce a pohoštění se do programu postupně zapojili všichni členové KKL. Zahanbit se nenechali ani dva juniorští adepti, kteří byli přizváni do našeho klubu právě na tuto akci.

Věřte nebo nevěřte, setkání se semínářem bylo ukončeno až po čtyřech hodinách neustálého čarování tj. po 21.00 hod.

S akcí jsem velmi spokojen a chci touto cestou ještě jednou poděkovat Vláďovi a  Zdeňkovi.

Za KKL Přemek Rajdl
 


 

Klub Kouzel Liberec

Náš klub vznikl  v roce 1978 a pořádal první ročník mezinárodního kouzelnického festivalu Ještědský krystal v roce 1980. Za ta dlouhá léta se v našem klubu vystřídalo několik členů a dnes i velmi známých a úspěšných kouzelníků. Pravidelně se scházíme v Magickém Sklepení. Připravovali jsme pro vás 20. ročníků mezinárodního festivalu kouzel a magie  Ještědský krystal.

Schůzky KKL

Schůzky Klubu Kouzel Liberec v Magickém Sklepení Přemka Rajdla každý čtvrtek od 19 hodin.
Těšíme se na setkání