Klub Kouzel LiberecNarozeniny KKLÚdolím dvou řek

Klub Kouzel Liberec a Český magický svaz společně s Vláďou Babkou pro vás připravili odborný seminář pro kouzelnické kluby. Tentokrát v Liberci ve čtvrtek 20.4. 2017 od 17 hodin. Všichni zájemci jste srdečně zváni. Prosím, rezervujte si svoje místa u prezidenta klubu KKL Přemka Rajdla, nejlépe telefonicky na čísle 603831256. Počet míst je omezen kapacitou klubu.
Magický seminář Klub Kouzel Liberec

 

Klub Kouzel Liberec

Náš klub vznikl  v roce 1978 a pořádal první ročník mezinárodního kouzelnického festivalu Ještědský krystal v roce 1980. Za ta dlouhá léta se v našem klubu vystřídalo několik členů a dnes i velmi známých a úspěšných kouzelníků. Pravidelně se scházíme v Magickém Sklepení. Připravovali jsme pro vás 20. ročníků mezinárodního festivalu kouzel a magie  Ještědský krystal.

Schůzky KKL

Schůzky Klubu Kouzel Liberec v Magickém Sklepení Přemka Rajdla každý čtvrtek od 19 hodin.
Těšíme se na setkání