Klub Kouzel LiberecNarozeniny KKLÚdolím dvou řek

Pavel Kožíšek vymyslel a zaslal velmi neobvyklou magickou cestou - telepaticky - blahopřejné video (člen klubu KKL Pavel Soukup v těchto dnech oslavuje kulaté jubileum, 39, 45, 20 let nebo tak nějak přibližně).
Tento jedinečný telepatický počin se uskutečnil snad poprvé v historii magie vůbec.
V historii Klubu Kouzel Liberec jistě poprvé.

Video dorazilo ve vysoké kvalitě, jak obsahově, tak obrazově. Zvukově nebyl přenos úplně na 100%. Menší nedostatky tam byly. Možná to celé mohl namluvit ten králík.


Shodou okolností se významného jubilea v ten samý den dožívá i zakladatel a současný prezident KKL Přemek Rajdl.
Oficiální blahopřání od prezidenta Českého magického svazu, Pavla Kožíška, netrpělivě očekáváme, avšak diplomatickou cestou.
Za všechny upřímné projevy lítosti kouzelně děkujeme.

Přemek Rajdl a Pavel Soukup

Klub Kouzel Liberec

Náš klub vznikl  v roce 1978 a pořádal první ročník mezinárodního kouzelnického festivalu Ještědský krystal v roce 1980. Za ta dlouhá léta se v našem klubu vystřídalo několik členů a dnes i velmi známých a úspěšných kouzelníků. Pravidelně se scházíme v Magickém Sklepení. Připravovali jsme pro vás 20. ročníků mezinárodního festivalu kouzel a magie  Ještědský krystal.

Schůzky KKL

Schůzky Klubu Kouzel Liberec v Magickém Sklepení Přemka Rajdla každý čtvrtek od 19 hodin.
Těšíme se na setkání