Klub Kouzel LiberecNarozeniny KKLÚdolím dvou řek

Kouzelnického festivalu "Skleněný magic", který se konal letos v městě Jičín, jsem se zúčastnil za klub KKL spolu s mojí ženou Lenkou, již od pátku 25.10.2013. Akce tohoto typu mám rád, protože se zde schází spousta kamarádů.

Burza byla zastoupena několika prodejci a tak jsem si mohl doplnit potřebný chybějící technický materiál. Soutěžní programy byly pořadatelem naplánovány pouze na dopoledne a odpoledne. Večer byl ponechán společnému posezení v příjemném prostředí "Porotního sálu" ve Valdštejnském zámku na náměstí. Po 20. hod jsme s manželkou opustili město Jičín a jeli zpět do Liberce odpočnout si a připravit se na příští den.
Skleněný Magik v Jičíně 2013
Ráno po odvolení voleb jsme se opět rozjeli k městu Jičín, kde při příjezdu jsem se setkal s dalšími členy KKL a to Bohumilem Šmejdou a následně Miroslavem Slukem. Po absolvování dvou soutěžních programů, pořadatel připravil pohovor s legendou Julou Nemešem. Ten asi v hodinovém bloku povídal o svém magickém životě a prezentoval své historky. Závěrem odpovídal na dotazy svých kolegů.
Skleněný Magik v Jičíně 2013
Závěrečné Gala show s vyhlášením vítězů, které začalo 19:30 hod a skončilo něco málo po 23. hod, bylo více méně poněkud delší, ale myslím, že to nikomu moc nevadilo. Večer jsme se opět sešli  v "Porotním sále" , ale své kolegy z KKL jsem tam již neviděl. Nemohu opomenout, že mikromagické soutěže se zúčastnil Štěpán Šmíd, člen KKL, který svým programem vybojoval nádherné druhé místo hned za Honzou Mazáčem.
Skleněný Magik v Jičíně 2013
Rozloučení s Jičínem a kamarády nastalo kolem 2. hod ranní. Cestou do Liberce jsme s Lenkou vzpomínali na hezké chvíle.

Přemek Rajdl

Skleněný Magik v Jičíně 2013

Klub Kouzel Liberec

Náš klub vznikl  v roce 1978 a pořádal první ročník mezinárodního kouzelnického festivalu Ještědský krystal v roce 1980. Za ta dlouhá léta se v našem klubu vystřídalo několik členů a dnes i velmi známých a úspěšných kouzelníků. Pravidelně se scházíme v Magickém Sklepení. Připravovali jsme pro vás 20. ročníků mezinárodního festivalu kouzel a magie  Ještědský krystal.

Schůzky KKL

Schůzky Klubu Kouzel Liberec v Magickém Sklepení Přemka Rajdla každý čtvrtek od 19 hodin.
Těšíme se na setkání