Klub Kouzel LiberecNarozeniny KKLÚdolím dvou řek

Pražské Školy magie si vzal na starosti Ondřej Pšenička, za což mu patří velký dík. Škola magie byla opět plná informací z praktické i teoretické strany kouzel, které jste jinde neslyšeli :)

Naučili jsme se praktické karetní hmaty i hodnotné rady z byznysu šoubyznysu. Přišli jsme za kouzly do Vrtule v Praze - Kobylisích v sobotu 7.2. od 10:00 do Salesiánského divadla a setkali se a dobře se pobavili.
Zde je malé obrazové ohlédnutí. Příště se opět těšíme na setkání.
Pavel Soukup a Přemek RajdlKlub Kouzel Liberec

Náš klub vznikl  v roce 1978 a pořádal první ročník mezinárodního kouzelnického festivalu Ještědský krystal v roce 1980. Za ta dlouhá léta se v našem klubu vystřídalo několik členů a dnes i velmi známých a úspěšných kouzelníků. Pravidelně se scházíme v Magickém Sklepení. Připravovali jsme pro vás 20. ročníků mezinárodního festivalu kouzel a magie  Ještědský krystal.

Schůzky KKL

Schůzky Klubu Kouzel Liberec v Magickém Sklepení Přemka Rajdla každý čtvrtek od 19 hodin.
Těšíme se na setkání