Klub Kouzel LiberecNarozeniny KKLÚdolím dvou řek

Vážení kolegové a příznivci moderní magie, těšíme se na vás na 12. ročníku mezinárodního festivalu moderní magie, na Velké ceně Divadla kouzel 2015 v Líbeznicích u Prahy, který se koná v sobotu 21. března a neděli 22. března 2015. Stejně jako v předchozích letech nebude chybět atraktivní kouzelnický bazar, zajímavé odborné semináře, které budou stát za to a originální závěrečný galaprogram.

Klub Kouzel Liberec

Náš klub vznikl  v roce 1978 a pořádal první ročník mezinárodního kouzelnického festivalu Ještědský krystal v roce 1980. Za ta dlouhá léta se v našem klubu vystřídalo několik členů a dnes i velmi známých a úspěšných kouzelníků. Pravidelně se scházíme v Magickém Sklepení. Připravovali jsme pro vás 20. ročníků mezinárodního festivalu kouzel a magie  Ještědský krystal.

Schůzky KKL

Schůzky Klubu Kouzel Liberec v Magickém Sklepení Přemka Rajdla každý čtvrtek od 19 hodin.
Těšíme se na setkání