Klub Kouzel LiberecNarozeniny KKLÚdolím dvou řek

V Líbeznícíh u Prahy o víkendu 6. až 7. dubna 2014 na Velké ceně Divadla kouzel významně zabodovali členové klubu KKL Štěpán Šmíd a Přemek Rajdl, kteří získali v královské disciplíně - manipulaci - první a druhé místo.
Hodně moc gratulujeme.
 

Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd na Velké ceně Divadla kouzel Pavla Kožíška

Přemek Rajdl
Přemek Rajdl získal krásné druhé místo.

Klub Kouzel Liberec

Náš klub vznikl  v roce 1978 a pořádal první ročník mezinárodního kouzelnického festivalu Ještědský krystal v roce 1980. Za ta dlouhá léta se v našem klubu vystřídalo několik členů a dnes i velmi známých a úspěšných kouzelníků. Pravidelně se scházíme v Magickém Sklepení. Připravovali jsme pro vás 20. ročníků mezinárodního festivalu kouzel a magie  Ještědský krystal.

Schůzky KKL

Schůzky Klubu Kouzel Liberec v Magickém Sklepení Přemka Rajdla každý čtvrtek od 19 hodin.
Těšíme se na setkání