Ještědský krystal logo

Mezinárodní soutěž magie v Liberci

Ještědský krystal je mezinárodní festival kouzel, pořádaný Klubem Kouzel Liberec, který se každoročně pořádal v kulturním a společenském středisku Lidové Sady v Liberci. Návštěvníci a široká veřejnost se tak vždy mohli těšit na dvoudenní přehlídku kouzel a magie.

Vážení přátelé moderní magie,
rád bych vás pozval na Ještědský krystal 2019

Asi Vás všechny překvapím tím, co nyní napíši. Vstoupili jsme do roku 2019 a to je 7 let, kdy v roce 2012 se konal naposledy 20. ročník Ještědského krystalu. A protože 7 je magické číslo, tak jsem si řekl, že by se mohl uspořádat vzpomínkový Ještědský krystal. Letošní květnový termín, kdy se v minulosti konal, je volný a tak stačilo málo a přípravy mohly začít.

Nyní dovolte, abych Vás všechny pozval na kouzelnický víkend 10.-11.5. 2019 do Liberce. Zde se opět, v upravených prostorách kulturního zařízení Lidové sady, můžeme a musíme setkat.
Letošní Ještědský krystal proběhne formou nesoutěžního festivalu. Bude jenom přehlídkový a tak bez stresu o umístění. V sobotním Gala show se představí vítězové jednotlivých 20 ročníků a další účinkující budou hosté. Ale pozor, ostatní přehlídkové bloky jsou připraveny právě pro Vás.

Přemek Rajdl

Pozvánka na Ještědský krystal 2019