Dlouholetý člen Klubu Kouzel Liberec – Pavel Soukup

Rozdávat radost a zážitky se nikdy neomrzí

Smích prodlužuje život. A to není zdaleka jediný důvod, proč bychom měli své koutky pozvedávat častěji. Už jen spokojený výraz ve tváři nás dělá šťastnějšími a dokonce i všechny ostatní kolem nás.

Čáry Kluk

Kouzelník pro děti
i dospělé

Termíny podzim a zima 2020  jsou nyní v nabídce

Jsem kouzelník pro malé
i velké děti od 4 do 199 let

Lidská duše nezná omezení, malé děti, velké děti, ale i dospěláci se rádi sem tam přenesou do pohádkového světa čar a kouzel. Rád zabavím nejen vaše děti, ale i jejich kamarády a všechny pozvané hosty na vaši pořádanou oslavu nebo firemní akci.

Pro malé děti dělám malá kouzla, pro větší děti větší kouzla až po dospěláckou mikromagii

Délka programu je vždy přizpůsobena malému publíku tak, aby se vydrželo bavit co nejdéle.

Kouzla, modelování z balonků, drobné dárky a odměny na památku všem malým pomocníkům.

Statistika nuda je
Má však cenné údaje

Vystoupení v roce 2019

Design

Charitativních akcí bez nároku na honorář

Design

Měsíců bavení dětí od zrodu kouzelníka pro děti

Králík v klobouku | Kouzelník pro děti Čáry Kluk

Čaruji již více než deset let

Proto Vám neváhám poskytnout záruku vrácení honoráře, pokud se nebudete bavit, nebudete okouzleni nebo se nebudete ani jednou smát! Tak se koukejte udržet, protože se to vyplatí!