Klub Kouzel LiberecNarozeniny KKLÚdolím dvou řek

Členové Klubu kouzel se  zúčastnili v Jaroměři  setkání  kouzelníků. 

Po příjezdu do Jaroměře  se Přemek Rajdl  a Bohuslav Šmejda zúčastnili položení květin u památníku M. S. Patrčky. Posléze jsme se přesunuli do restaurace u koupaliště, kam dorazil i Mirek Sluk s dalšími 2 mladými adepty.   Zde   jsme  zhlédli video o Jaroslavu Zachovi a ochutnali jeho pálenku. Poté následovalo křeslo pro hosta, do kterého usedl  Jan Kellner.  Program   pokračoval  seminářem Petra Kravčíka.

Následně jsme se společně naobědvali a kouzlili u stolů až do 14. hodiny, kdy jsme přešli do nedalekého Muzea magie, které jsme si prohlédli a od 15. hodiny jsme zhlédli program pro veřejnost, kde mimo členů Magické lože vystoupil i Přemek Raidl.  

Po skončení jsme se vrátili do restaurace, kde jsme  povečeřeli a opět kouzlili u stolů. S blížícím se večerem jsme se po příjemně   stráveném  dni  rozloučili a postupně se začali rozjíždět ke svým domovům. Těšíme se na další setkání.

Klub Kouzel Liberec

Náš klub vznikl  v roce 1978 a pořádal první ročník mezinárodního kouzelnického festivalu Ještědský krystal v roce 1980. Za ta dlouhá léta se v našem klubu vystřídalo několik členů a dnes i velmi známých a úspěšných kouzelníků. Pravidelně se scházíme v Magickém Sklepení. Připravovali jsme pro vás 20. ročníků mezinárodního festivalu kouzel a magie  Ještědský krystal.

Schůzky KKL

Schůzky Klubu Kouzel Liberec v Magickém Sklepení Přemka Rajdla každý čtvrtek od 19 hodin.
Těšíme se na setkání